Nawadnianie ogrodów - Akcesoria

Nasze nowoczesne akcesoria do nawadniania to szeroka oferta niezawodnych produktów w konkurencyjnych cenach. Znajdziesz u nas między innymi węże ogrodnicze, kolana, trójniki i czwórniki z solidnymi uszczelkami i złączkami, trójniki i czwórniki do elektrozaworów, szczelne korki i zaślepki oraz estetyczne skrzynki na elektrozawory o różnych gabarytach.

Nawadnianie ogrodów stanie się proste i szybkie dzięki naszym naziemnym i podziemnym liniom kroplującym, które są wyjątkowo elastyczne i odporne na załamania i kruszenie, przez co i łatwiejsze w montażu. Inne akcesoria do nawadniania, takie jak zraszacze rotacyjne i statyczne umożliwiają między innymi dogodną regulację kąta i promienia zraszania.

Dzięki wysokiej klasy i wygodnym w obsłudze sterownikom nawadnianie ogrodu może odbywać się w precyzyjnie ustalonych dniach z dokładnie rozplanowanymi przerwami dostosowanymi do sezonu roku.

Nowość w naszej ofercie stanowią między innymi takie akcesoria do nawadniania, jak mufy, opaski siodłowe czy dysze marek takich jak VAN czy Hunter. Oferujemy też czujniki deszczu, rury do nawodnień, przyłącza na krany, pistolety do zraszaczy, szybkozłącza i wiele innych trwałych, solidnych i wygodnych w instalacji i użyciu części, które zapewnią kompleksowe i wydajne nawadnianie ogrodów.

Nasze akcesoria do nawadniania kompatybilne są z wieloma częściami dodatkowymi i wymiennymi umożliwiają równomierne nawadnianie ogrodów niezależnie od nachylenia terenu i utrzymanie runa, nasadzeń, drzew i żywopłotów w idealnym stanie. Wiele z nich objętych jest gwarancją producenta. Sprawdź naszą najbardziej konkurencyjną ofertę akcesoriów do nawadniania ogrodu we Wrocławiu.

Nawadnianie ogrodów - AkcesoriaJest 182 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 182 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 182 elementów