Folie budowlane

Dostępna w naszej ofercie folia budowlana to wysokiej jakości produkt o szerokim zastosowaniu w trakcie prac budowlanych oraz wykończeniowych. Ponieważ jest nieprzepuszczalna, stanowi również doskonałe zabezpieczenie przeciwko wilgoci. Sklep eurofolie.com.pl ma w asortymencie szeroką gamę folii budowlanych w kolorze czarnym oraz żółtym o różnych parametrach i grubości. W ofercie jest również najpopularniejsza folia 0,2 mm. Oprócz tego, w tej kategorii produktów można znaleźć folie do izolacji fundamentów poziomych i pionowych. Zobacz, co przygotowaliśmy i wybierz folie niezastąpione na budowie i w czasie remontu.

Folie budowlane 

Jest 25 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 25 elementów

Czym jest folia budowlana?

Folia budowlana to materiał z tworzywa sztucznego (zazwyczaj z polietylenu - PE), który ma szerokie zastosowanie na budowach. Spośród wielu rodzajów folii dostępnych na rynku, można wyróżnić dwie główne kategorie:

 • folie budowlane ochronne - ich zadaniem jest ochrona powierzchni roboczej oraz materiałów budowlanych i narzędzi przed pyłem, zabrudzeniem, warunkami atmosferycznymi,
 • folie budowlane izolacyjne - stanowią zabezpieczenie przed wilgocią, tworzą warstwę wodochronną, wykorzystuje się je do izolowania posadzek, dachów, stropów, ścian.

Folie budowlane - zastosowanie

Folie budowlane są trwałe i odporne na rozrywanie, dlatego też mają szerokie zastosowanie. Używane są, m.in. jako:

 • tymczasowe zabezpieczenie materiałów budowlanych i narzędzi na placu,
 • osłona przed pyłem, kurzem, opadami,
 • wydzielanie remontowanych przestrzeni,
 • czasowe zabezpieczenie połaci dachowych,
 • izolacja przeciwwilgociowa pod podłogi, posadzki, wylewki,
 • ochrona ścian i fundamentów budynku,
 • zabezpieczenie stanowiska pracy, wykopu.

Folia budowlana - jaka grubość?

Jeśli chodzi o folie budowlane, wyróżniającym parametrem jest grubość. Zasadniczo, im grubsza folia, tym lepsza, bowiem daje lepszą ochronę przeciw wilgocią. Najczęściej folie budowlane dostępne są w przedziale od 0,15 mm do 0,5 mm. Dostępna w ofercie naszego sklepu online folia 0,2 mm należy do najpopularniejszych, gdyż ma bardzo wszechstronne zastosowanie - nadaje się, np. do wylewek pod fundamenty czy też pod posadzki. Folia 0,2 mm jest oferowana w różnych rozmiarach - 4 x 25; 5 x 20; 6 x 33; 8 x 33.

Folia budowlana - cena

To, ile kosztuje folia budowlana, zależy od jej rodzaju, grubości oraz przeznaczenia. Najtańsza jest uniwersalna czarna folia budowlana 4 x 25 typ 200, a znacznie większym wydatkiem jest zakup folii kubełkowych do izolacji fundamentów pionowych. Niezależnie od tego, czego potrzebujesz, kupując w naszym sklepie, możesz być pewnym, że otrzymasz wysokiej jakości produkt w możliwie najniższej cenie. Dodatkowo, przy zakupach hurtowych możesz negocjować ceny.

Trwała i mocna folia budowlana - zamów na eurofolie.com.pl

Oferowane przez nas folie izolacyjne umożliwią Ci wykonanie izolacji termicznej, przeciwwilgociowej oraz zabezpieczeń w budynkach oraz na miejscach remontów. Sprawdź naszą ofertę i dokonaj zakupów z dostawą pod wybrany przez Ciebie adres. Zdobyliśmy grono stałych Klientów, którzy cenią nas za:

 • szeroki wybór wysokiej jakości produktów,
 • konkurencyjne ceny,
 • szybką realizację zamówień,
 • doradztwo oraz doświadczenie w sprzedaży materiałów budowlanych.

Przekonaj się również i Ty, że warto u nas zamawiać. Masz pytania dotyczące oferty folii budowlanych - nie wahaj się skontaktować z nami!