Do każdego klienta podchodzimy elastycznie, w indywidualny sposób gwarantując rozsądne ceny, wysoką jakość obsługi i terminowość dostaw.

Spółka EUROFOLIE.PL powstała w odpowiedzi na wymagania rynku oczekującego od dostawców profesjonalizmu, fachowej wiedzy i doświadczenia. Pracownicy firmy do każdego klienta podchodzą w indywidualny sposób, zapewniając tym samym wysoką jakość obsługi. Gwarantują też terminowość w realizacji dostaw, jak i rozsądne ceny, które zawsze można negocjować.

Jako importer i dystrybutor renomowanych firm zagranicznych spółka EUROFOLIE.PL zapewnia ciągły dostęp do nowych, ciekawych rozwiązań technologicznych i najlepszych produktów takich jak:

Posiadamy w swojej ofercie m.in.

Istotny z punktu widzenia klienta jest również fakt, że firma dysponuje własnym transportem, a także stale współpracuje z firmami spedycyjnymi, dzięki czemu bardzo sprawnie realizuje zamówienia swoich klientów i zapewnia ich terminowość. Ponadto, poza gwarancją wysokiej jakości oferowanych produktów, firma proponuje bardzo atrakcyjne rabaty cenowe dla stałych odbiorców.

Siedziba firmy EUROFOLIE.PL mieści się we Wrocławiu, większość oferowanych produktów można też zakupić w sklepie internetowym.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą produktów.