Sterowniki do nawadniania ogrodów

Sterownik do nawadniania ogrodu w Eurofolie.pl to niezawodny zewnętrzny lub wewnętrzny sterownik Hunter dostępny w modelach 2, 4, 6 i 8 sekcyjnych. To zaawansowane technologicznie urządzenie pozwala ustawić program nawadniania każdej z sekcji roślinności odrębnie lub wszystkich sekcji ogrodu jednocześnie.

Nowoczesny sterownik do nawadniania ogrodu umożliwia utrzymanie doskonale nawodnionego terenu w ramach 365 dniowego programu działającego według ustalonych dni tygodnia, dni parzystych czy nieparzystych. Wielofunkcyjny sterownik do nawadniania ogrodu pozwala na zaprogramowanie nawadniania sezonowego, ominięcie czujnika deszczu lub ustawienie przerwy w nawadnianiu. Ta dowolność ustawień zapewnia autonomię procesu nawadniania nawet podczas dłuższego wyjazdu użytkownika.

Każde z naszych urządzeń jest łatwe w obsłudze i kompatybilne z czujnikami deszczu, wiatru i promieniowania słonecznego. Dzięki czytelnemu oznaczeniu i dużemu wyświetlaczowi sterownik do nawadniania ogrodu programuje się wygodnie i intuicyjnie. Ponadto urządzenie to wyposażone jest w trwałą pamięć, dzięki czemu doskonale chroni dane w sytuacjach awarii prądu. Sterownik do nawadniania ogrodu w Eurofolie.pl to oszczędność czasu i nieskazitelnie utrzymana roślinność przez cały rok. Sprawdź, jakie jeszcze korzyści niosą za sobą nasze niezawodne urządzenia sterujące nawadnianiem ogrodu.

Sterowniki do nawadniania ogrodówJest 13 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów